Ronar FIX LUX 160+20g/m2 s atestom

Kód: 160/1M 160/5X15 160/30X Zvoľte variant
Rôzne varianty Atest ♡
Neohodnotené
250 Kč / m 140 Kč / ks (½ m) 55 Kč / ks od 55 Kč / ks
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Vážení zákazníci, aktuálne sa ceny výplňových materiálov u dodávateľov pohybujú na 1,5-násobku bežných cien z minulého roku, preto sme nútení tomu prispôsobiť našu cenu. Ďakujeme za pochopenie.

RONAR FIX LUX 160+20g/m2 v šírke 155 cm je najpevnejšia netkaná textília v našej ponuke veľmi vhodná ako výstuha na Quiet Book stránky. Vo verzii LUX je lepidlo nanesené z hladkej strany textílie.

Zažehľujte vždy bez naparovania, optimálne na stredný stupeň pri teplote 95 až 120°C. Pri nažehľovaní použite papier na pečenie prípadne vlhkú handričku/vlhký hadŕík. Ak výstuha na textílii nedrží, zvýšte tlak, ale nikdy nie teplotu. Doporučujeme nechať textíliu vychladnúť po dobu 30 minút.

Cena je uvedená za kus alebo prípadne 1 m podľa varianty. V prípade odberu viacerých kusov posielame spravidla textíliu v celku.

Materiál štandardne skladáme. Po dohode s odberom vyššieho množstva od 5 metrov alebo návinom na rolku bude k objednávke dodatočne započítaný príplatok za nadrozmernú dopravu. Toto nám prosím uveďte do poznámky, v opačnom prípade textíliu skladáme, aby zásielka nepresiahle v súčte strán 120 cm.

Ronar je vyrobený v ČR a má atest pre deti do 3 rokov.

Detailné informácie

Doprava ZDARMA<br/>od 1&nbsp;500&nbsp;Kč / 60&nbsp;€
Doprava ZDARMA
od 1 500 Kč / 60 €
Vlastný darček<br/>pri nákupe od 500&nbsp;Kč / 20&nbsp;€
Vlastný darček
pri nákupe od 500 Kč / 20 €
Certifikovaná bavlna i filc<br/>vhodná pre deti do 3 rokov
Certifikovaná bavlna i filc
vhodná pre deti do 3 rokov

Podrobný popis

Ronar FIX LUX netkaná textília, ktorá je z jednej strany vybavená prižehľovácou vrstvou. Po prižehlení na textílii nie je vidno štruktúru po preplete textílie.  
Textília nájde svoje použitie pri šití odevov, odevných doplnkov, kabelky alebo bytového textilu. Môžete ich nažehliť na textil i kožu, využiť pri práci s aplikáciami alebo k tvorbe vlastných, nažehľovacích záplat. Netkanú textíliu použijete tiež dekorácie, šité knihy atď.
Výrobok je vyrobený v ČR a má atest pre deti do 3 rokov.

Zažehľujte vždy bez naparovania, optimálne na stredný stupeň pri teplote 95 až 120°C. Pri nažehľovaní použite papier na pečenie prípadne vlhkú handričku/vlhký hadřík. Ak výstuha na textílii nedrží, zvýšte tlak, ale nikdy nie teplotu. Doporučujeme nechať textíliu vychladnúť po dobu 30 minút.

  • Hmotnosť textílie: 160 g/m²
  • Hmotnosť lepidla: 20 g/m²
  • Šírka: 155 cm

45 % polyester
35 % viskóza
20 % akrylátové pojivo

Materiál štandardne skladáme. Po dohode s odberom vyššieho množstva od 5 metrov alebo návinom na rolku bude k objednávke dodatočne započítaný príplatok za nadrozmernú dopravu. Toto nám prosím uveďte do poznámky, v opačnom prípade textíliu skladáme, aby zásielka nepresiahle v súčte strán 120 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Výplne a výstuhy
Hľadám materiál na: Quiet Book, Pexeso, Leporelo, Kocku/Kostku, Hraciu podložku
Typ materiálu: Polyester
Rozmer v cm: ☐ 30x30, dĺžka 100 cm