Ako nakupovať a získať zľavu

Produkty majú varianty

Mnoho produktov má niekoľko variantov, ktoré sú dostupné v ľavej časti detailu produktu. Varianty obsahujú krátky popis a mnohokrát sa líšia aj v cene.

Dostupnosť

Snažíme sa udržiavať informácie o skladových zásobách vždy aktuálne a pravidelne naskladňujeme asi 2 až 3 týždenných intervaloch, ak niektoré produkty už nie sú skladom. U plstí garantujeme odoslanie do 2 týždňov a u bavlnených látok do 3 týždňov od zaplatenia objednávky. V kritickom čase pred Vianocami sa doba dodania môže predĺžiť až o 1 až 2 týždne.

Položte dotaz

Kedykoľvek nám napíšte obecný alebo konkrétny dotaz k produktu. To je možné kliknutím na "Opýtať sa" v pravej dolnej časti v detaile každého produktu.

Získajte zľavu

  1. 5 % na jeden ďalší nákup, ak zverejníte Váš výrobok z materiálu zakúpeného v našom obchodíku. Zverejnenie znamená vytvorenie príspevku na stránke https://www.facebook.com/puzzliky alebo akejkoľvek inej Facebook stránke s odkazom na @Puzzliky.sk v popise fotky.
  2. 5 % jednorázovo pri nákupe nad 2 500 Kč (cca. 100€, prepočítavame podľa aktuálneho kurzu)

Poznámka: Zľavy A a B je možné sčítať. Zľavy sa nedajú uplatniť na položky, ktoré sú v mimoriadnej (krátkodobej) časovo omedzenej akciovej ponuke.

Zľavové kódy

Ak máte zľavový kód na nákup, vložte ho prosím do poznámky v 3. kroku objednávky. Zľavu Vám uplatníme dodatočne po odoslaní a pošleme upravenú cenu do emailu. Je to z toho dôvodu, že niektoré zľavové akcie náš systém neumožňuje prepočítať automaticky a chceme mať po manuálnej kontrole istotu, že Vám všetko bolo správne uplatnené.

Kde vložiť kód?

zlava

Doprava

Podrobné informácie o možnostiach a cenách vrátane možnosti dopravy zadarmo nájdete v sekcii Doprava.