Ako nakupovať a získať zľavu

Produkty majú varianty

Mnoho produktov má niekoľko variantov, ktoré sú dostupné v ľavej časti detailu produktu. Varianty obsahujú krátky popis a mnohokrát sa líšia aj v cene.

DOSTUPNOSŤ

Snažíme sa udržiavať informácie o skladových zásobách vždy aktuálne a pravidelne naskladňujeme asi 2 až 3 týždenných intervaloch, ak niektoré produkty už nie sú skladom. U plstí garantujeme odoslanie do 2 týždňov a u bavlnených látok do 3 týždňov od zaplatenia objednávky.

Položte dotaz

Kedykoľvek nám napíšte obecný alebo konkrétny dotaz k produktu. To je možné kliknutím na "Opýtať sa" v pravej dolnej časti v detaile každého produktu.

Získajte Zľavu

  1. 5 % na jeden ďalší nákup, ak zverejníte Váš výrobok z materiálu zakúpeného v našom obchodíku. Zverejnenie znamená vytvorenie príspevku na stránke https://www.facebook.com/puzzliky alebo akejkoľvek inej Facebook stránke s odkazom na @Puzzliky.sk v popise fotky.
  2. 5 % jednorázovo pri nákupe nad 2 500 Kč (100€)

Poznámka: Zľavy A a B je možné sčitať.

CENNÍK DOPRAVY

Sklad máme primárne v ČR, na Slovensko posielame zásielky pravidelne minimálne 1x za dva týždne.

Štandardný cenník
Dopravca Štát doručenia Cena Poznámka
Česká pošta - doporučene ako list ČR 60 Kč List je zásielka do výšky 5 cm
Česká pošta - doporučene ako balík ČR 80 Kč Balík je zásielka vyššia ako 5 cm
Česká pošta - nedoporučene ako list ČR 35 Kč List je zásielka do výšky 5 cm. Nedoporučene posielame iba zásielky do 250 Kč.
Česká pošta - doporučene ako list SR, Európa 5 € List je zásielka do výšky 5 cm
Česká pošta - nedoporučene ako list SR, Európa 3 €  List je zásielka do výšky 5 cm. Nedoporučene posielame iba zásielky do 10 €.
Slovenská pošta - doporučene ako list SR 2,5 € List je zásielka do výšky 5 cm. Odosielame najneskôr do 2 týždňov od pripísania platby na účet.
Slovenská pošta - doporučene ako balík SR 3,5 € Balík je zásielka vyššia ako 5 cm. Odosielame najneskôr do 2 týždňov od pripísania platby na účet.
Slovenská pošta - nedoporučene ako list SR 1,5 € Štandardne nemáme v ponuke, jedine po dohode pri zásielke do 10 €.
Zásilkovna - list aj balík SR 3,5 €  
Osobný odber ČR 0 Kč/€ Nademlejnská 24, Praha 9

 

DOPRAVA ZDARMA

Všetky objednávky od 1 000 Kč (40€) dopravíme zdarma.