Doprava

CENNÍK DOPRAVY

Sklad máme primárne v ČR, na Slovensko posielame zásielky pravidelne zhruba 2x týždenne.

Štandardný cenník
Dopravca Štát Cena Poznámka
Česká pošta - doporučený list ČR 65 Kč List je zásielka do výšky 5 cm s váhou do 1kg. Posielame čo najrýchlejšie po pripísaní platby na účet.
Česká pošta - doporučený balík ČR - Balík prostredníctvom ČP už neposkytujeme z dôvodu nevyhovujúcej novej cenovej politiky. Väčšie zásielky prepravíme na Vašu adresu cez Zásilkovnu.
Česká pošta - nedoporučený list ČR 30 Kč Iba malé zásielky a po predchádzajúcej dohode. Zodpovednosť za doručenie zásielky prechádza plne na zákazníka.
Zásilkovna na výdajné miesto ČR 55 Kč Posielame čo najrýchlejšie po pripísaní platby na účet.
Balík na adresu (kuriér) ČR 85 Kč Posielame kuriérom cez Zásilkovnu čo najrýchlejšie po pripísaní platby na účet.
       
Slovenská pošta - doporučený list SR 2,5 € List je zásielka do výšky 5 cm. Slovenská pošta si od nás preberie zásielku do 7 pracovných dní od pripísania platby na účet.
Slovenská pošta - doporučený balík SR 3,3 € Balík je zásielka vyššia ako 5 cm. Slovenská pošta si od nás preberie zásielku do 7 pracovných dní od pripísania platby na účet.
Zásielkovňa na výdajné miesto SR 2,5 € Slovenská Zásielkovňa si od nás preberie zásielku do 5 pracovných dní od pripísania platby na účet.
Balík na adresu (kuriér) SR 4 € Posielame kuriérom z ČR čo najrýchlejšie po pripísaní platby na účet.
       
Zásilkovna na výdajné miesto PL, HU 3,5 €
Przesylkownia.pl, Csomagküldő.hu
Zásilkovna na adresu
PL, HU
4,5 €  
Zásilkovna na adresu
EU 6-10 €  
       
Osobný odber ČR zdarma Praha 9
Osobný odber SR zdarma Svidník

 

ROZMER ZÁSIELKY

Uvedené ceny sú platné pre štandardné zásielky do 120 cm v súčte všetkých 3 strán. V prípade požiadavku na balenie niektorých materiálov do rolky bude k objednávke pripočítaný príplatok za nadrozmer.

DOBIERKY

Ospravedlňujeme sa, ale zásielky na dobierku neposielame.

DOPRAVA ZDARMA

Všetky objednávky od 1 500 Kč (60€) v rámci ČR a SR dopravíme zdarma. Do ďalších štátov ponúkame zníženie ceny prepravy.