Doprava

CENNÍK DOPRAVY

Sklad máme primárne v ČR, ktorý expeduje každý deň. Zo Slovenska expedujeme zásielky cca. 2x týždenne.

Štandardný cenník
Dopravca Štát Cena Poznámka
Česká pošta - Balíkovna ČR 70 Kč Do max. rozmeru 50 x 50 x 50 cm s váhou do 15 kg.
Česká pošta - doporučený list ČR 80 Kč Iba po predchádzajúcej dohode.
Česká pošta - nedoporučený list ČR 35 Kč Iba malé zásielky a po predchádzajúcej dohode. Zodpovednosť za doručenie zásielky prechádza plne na zákazníka.
Zásilkovna.cz na výdejní místo ČR 70 Kč Do 120 cm v súčte všetkých 3 strán, maximálna dĺžka jednej strany do 70 cm a váha do 10 kg.
Balík na adresu v ČR (KURÝR) ČR 95 Kč Do 120 cm v súčte všetkých 3 strán, maximálna dĺžka jednej strany do 70 cm a váha do 10 kg.
 
Packeta.sk na výdajné miesto SR 3 € Do 120 cm v súčte všetkých 3 strán, maximálna dĺžka jednej strany do 70 cm a váha do 10 kg.
Balík na adresu v SR (KURIÉR) SR 5 € Do 120 cm v súčte všetkých 3 strán, maximálna dĺžka jednej strany do 70 cm a váha do 10 kg.
Slovenská pošta - doporučený list SR 2,5 € Iba po predchádzajúcej dohode. List je zásielka do výšky 5 cm. Slovenská pošta si od nás preberie zásielku do 5 pracovných dní od pripísania platby na účet.
Slovenská pošta - doporučený balík SR 3,3 € Iba po predchádzajúcej dohode. Balík je zásielka vyššia ako 5 cm. Slovenská pošta si od nás preberie zásielku do 5 pracovných dní od pripísania platby na účet.
       
Packeta Hungary HU 3,5 €
Csomagküldő.hu
Packeta (home delivery)
EU 4-10 €  
       
Osobný odber ČR zdarma Iba po predchádzajúcej dohode. Miesto vyzdvihnutia je Praha 9.
Osobný odber SR zdarma Iba po predchádzajúcej dohode. Miesto vyzdvihnutia je Svidník.

 

ROZMER ZÁSIELKY

V prípade požiadavku na balenie niektorých materiálov do rolky bude k objednávke pripočítaný príplatok za nadrozmer.

Zásilkovna/Packeta

Uvedené ceny sú platné pre štandardné zásielky do 120 cm v súčte všetkých 3 strán, maximálna dĺžka jednej strany do 70 cm a váha do 10 kg. 

Balíkovna

Uvedené ceny sú platné pre štandardné zásielky do 50 x 50 x 50 cm a váha do 15 kg. 

DOBIERKY

Ospravedlňujeme sa, ale zásielky na dobierku neposielame.

DOPRAVA ZDARMA

Všetky objednávky od 1 500 Kč (60€) v rámci ČR a SR dopravíme na odberné miesto zdarma. V prípade dodania na adresu sa od tejto hranice postupne cena dopravy znižuje a od 2 000 Kč resp. 100€ je aj tento typ dopravy zdarma. Do ďalších štátov ponúkame zníženie ceny prepravy.